Biotherm

Ár:   13 590 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Lelőhely:   parfümériák   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet feltöltötte: BlairM, Módosítva: 2018. április 4.

Ár:   13 590 Ft
Lelőhely:   parfümériák
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrprobléma:   Bőröregedés

A Blue Therapy [Ultra-Blur] arcápoló egy bőrtökéletesítő arcápoló: célja az azonnali korrekció a mélyebb ráncok és a megereszkedett bőr ellen, mindezt kellemesen lágy textúrával. Alkalmazd célzottan a problémás területekre az arc egész felületén.

Nooora

2018. április 10.

Imádom! Egy tökéletes termék a száj és szem melletti finom ráncok feltöltésére. Kellemes selymes állagú, a csőrös adagolóval pont a megfelelő (kb. zabszemnyi) adagot lehet felvinni a "feltöltendő" területre. Azért is szeretem mert a kész sminkre felvihető, utolsó lépésként, és nem látszik semmilyen csillogó vagy zsíros állag, viszont határozottan kitölti a ráncocskákat :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. április 10.