Biovène

Ár:   2999 Ft   Kategória:   Arcápolók
Lelőhely:   Marionnaud, DM, online   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Melda, Módosítva: 2023. február 20.

Lelőhely:   Marionnaud, DM, online
Kategória:   Arcápolók
Bőrprobléma:   Bőröregedés

A 100%-ban természetes csipkebogyóolaj az A-vitamin, E-vitamin, C-vitamin és Omega 6 zsírsav kombinációját tartalmazza, mely fokozza bőre ragyogását, valamint puhán, simán és hidratáltan tartja a bőrt. A csipkebogyóolaj jótékonyan hat a hegekre, körmökre, hajra és minden bőrtípusra alkalmas.

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia
Borostyan

gen0

2023. augusztus 24.

Azért vettem meg ezt a terméket mert szerettem volna egy természetes összetevőjű ránctalanítót és azt olvastam a nezen hogy a csipkebogyó olaj nagyon hatékony. Az én ramcaimról annyit kell tudni hogy jóformán nincs kivéve egy helyen és az a homlokom ugyanis folyton ráncolom. Mivel elég olajos (végül is olaj) ezért minden este belemasszíroztam az adott területen és nagyjából 2 hónap után szinte teljesen kisimult ez a terület. Megelőzés céljából szemem alá is használom. Nekem nagyon bejött, annyi a titka hogy kitartóan kell használni cserébe nagyon sokáig elég.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. augusztus 24.

Antioxidánsok: Avena Sativa (Oat) Kernel Extract, Tocopherol