Best of Beauty 2019

Bite Beauty

Ár:   $25   Kategória:   Sminkek szájra
Kiszerelés:   4 x 1,55 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   külföld (Sephora)   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Reni39946, Módosítva: 2018. február 16.

Ár:   $25
Kiszerelés:   4 x 1,55 g
Lelőhely:   külföld (Sephora)
Kategória:   Sminkek szájra

2017-es limitált kiadás

4 mini méretű Amuse Bouche rúzst tartalmaz.

• Honeycomb (bézs nude)
  • Sugarcane (halvány rózsaszín)
  • Rhubarb (gazdag szilvás rózsa)
  • Cayenne (élénk piros)

Reni39946

2018. február 22.

Amikor megrendeltem ezt szettet, azt gondoltam, majd eladom, vagy elajándékozom valakinek a piros (Cayenne) rúzst. Amikor megjött, sajnáltam megbontani a szettet. Aztán kipróbáltam... Imádom!
De nem csak ezt, mindegyiket. A két világosabb árnyalatért vettem meg, viszont nem tudom, hogy történt ez, de az összes árnyalat volt már rajtam többször.
Jól pigmentáltak, tartósak, kellemes a viseletük. Nem hiába szeretik őket sokan.
Az egyetlen baj ezzel a szettel, hogy elég picik a rúzsok. Még soha nem használtam el egyetlen rúzst sem, de úgy érzem, őket gyorsan elfogyasztom. :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 22.