BiYo-Product

Ár:   1500 Ft   Kategória:   Szépségvitaminok
Kiszerelés:   150 db   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   patikák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Dorothye, Módosítva: 2014. május 5.

Kiszerelés:   150 db
Lelőhely:   patikák, online
Kategória:   Szépségvitaminok

A pattanásos és rugalmatlan bőr, a törékeny haj és körmök, a hajhullás sok esetben a B-vitaminok hiányára vezethető vissza. A Natur sörélesztő tabletta természetes komplex-B-vitamin tartalma elősegíti ezen problémák megszűnését. A B-vitaminokon kívül nagy értékű fehérjékben, ásványi anyagokban és nyomelemekben meglévő gazdagsága különösen alkalmassá teszi fejlődésben levő gyermekek, sportolók, nehéz fizikai munkát végzők tápanyagellátásának teljesebbé tételére, idősödő szervezetek esetén az öregedés lassítására.

kaposztamester

2016. április 27.

hajnövekedés megindult

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 27.

hajnövekedés megindult

LathatatlanOzike

2016. március 21.

Próbaképpen vettem be belőle egy szemet, csakis egyet, hogy megnézzem nem-e üti ki az arcom. És itt jön az, amire most nem tudok választ adni. Másnapra kijöttek a legszebb, igazi topmodell pattanásaim. Na szóval... akkor tisztázzuk a helyzetet. Az előtte lévő napon nem csak a sörélesztőt "faltam", hanem a csokit és a kesudiót is. Kicsit többet, mint kellett volna, lehet, hogy ők voltak a hibásak.
Ki fogom én ezt deríteni, tovább tesztelgetem a sörélesztőt, csak megvárom, hogy eltűnjön a virágoskert az arcomról, nem akarok rosszabb helyzetbe kerülni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. március 21.

blackcat00616

2016. január 5.

Az első, amit megjegyeznék, az a földi mogyorò illat 😍 2 hete szedem, napi 3 tablettát (a 3x5 adag elìrás, a patikus is mondta!!!). A hajamon egyenlőre nem látok változást a bőrömön se, de a körmöm, ami olyan vékony, hogy amikor vágni akartam körömollòval, akkor inkább elhajlott a körmöm, na az megerősödött. Eddig a körömvégeim átlátszòak voltak, most kezdenek kifehéredni. Nagyon jò! :) Később még véleményezem :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 5.

Lillaaa93

2015. december 1.

Az agyonszőkített, majd barnára festett, vasalt, vékonyszálú, szalmaszerű hajamat megmentette a nullás géptől. ;) Kúraszerűen szedem, 3 szem/nap, majd 1 hónap szünet, és ismét jöhet egy dobozzal.Fantasztikus, hogy mennyire helyrehozta a hajamat, fényessé, egészségesebbé varázsolta, rengeteg babahajam nőtt , csak ajánlani tudom. Természetes csodaszer. <3

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 1.

szog

2014. május 24.

Egy hónapja szedem és már most észrevettem hogy szépen csillog tőle a hajam és mintha kis babahajak is megjelentek volna. :) Leginkább a hajam miatt kezdtem el szedni, szóval elégedett vagyok.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. május 24.