Biyovis

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hidratáló krémek
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet feltöltötte: Lulu, Módosítva: 2011. augusztus 18.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrprobléma:   Bőröregedés

A Nonimed Nappali krém fő hatóanyaga a noni gyümölcsének kivonata, melynek hidratáló hatása van és segít szinten tartani a bőr nedvességszintjét. A krém használatával már 7-8 nap után látványosan kisimulnak a ráncok. Az arc és a dekoltázs bőre feszessé válik. Allergén komponensektől mentes, illatanyagot tartalmaz.

mail.patree

2012. július 3.

Hát ez egy valóban nagyon fura illatú krém. Nem használtam sokat, pedig nagyon jó kis matt hatású krém, az én arcomat olyan 90%-osan hidratálja, de nem használom sűrűn, mert a párom nem bírja a szagát... Azért elkopik majd biztos, mert használatra érdemes termék.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. július 3.

little79

2012. január 18.

Az illata nekem annyira nem jött be, látványos változást nem tapasztaltam a használatakor.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. január 18.