Black Chicken Remedies

Ár:   $42.95   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

A krémet és az összetevőket feltöltötte: ftbnny, Módosítva: 2020. október 27.

Ár:   $42.95
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

Műanyag mikrogyöngyök helyett finom porrá őrölt rizs, argán, szantál és balzsamfa, modern sokszor ijesztő és a környezetre is káros durva hatóanyag helyett gyengéd növényi összetevők. A kíméletes, de hatékony hámlasztó kiegyenlíti a bőr tónusát, fokozza a mikrokeringést, fokozza a sejtek aktivitását, valamint serkenti a kollagéntermelést. Remek borotválkozás előtti rituálé férfiak számára, elősegítve az elhalt hámsejtek eltávolítását és elgördítve az akadályt a pengék útjából.

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)