Black Onyx

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Vaslady, Módosítva: 2020. szeptember 8.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm

A 90es évek végén 2000 évek elején volt kapható. Valószínűleg parfüm utánzat, mint a márka többi illata.

Vaslady

2020. augusztus 26.

Nagyon régen 20 éve birtokoltam, és imádtam ezt az illatot. Bárhol is keresem, semmi használható információt nem találtam róla. Ha valaki tudja melyik illat másolata volt ne tartsa magában, kérem 🙏👍😊. Nagyon szerettem, finom de fűszeres illata volt, rózsaszín szín az üveg 🍶.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. augusztus 26.