Blanx

Ár:   1700 Ft   Kategória:   Fog- és szájápolók

A krémet feltöltötte: csocsi36, Módosítva: 2018. november 8.

Kategória:   Fog- és szájápolók

A sarki zuzmót tartalmazó BlanX Blue fogkrém alacsony karcolási értékkel tisztít és visszaállítja a fogak eredeti fehérségét. Azonnali fehérítés a Blue Formulának köszönhetően. Extra friss aromája kellemesen üde érzést kelt.

csocsi36

2018. október 28.

Ha nincs leárazva, akkor nem vettem volna meg... Szóval "egynek jó lesz" címmel hoztam haza. Elolvastam, hogy azonnali fehérítő hatás, mondom magamban biiiiiztos.. Kipróbáltam és tényleg! Anyukám is mondta, hogy láthatóan fehérebb lett egy mosás után. Amiket eddig szándékosan fehérítésre vettem fogkrémek egyike se használt picit se.. De ezzel tényleg elégedett vagyok! 😍

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 28.