Bleach London

Ár:   £35   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   9 x 1.5 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   online külföldről   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: kytty, Módosítva: 2019. március 6.

Ár:   £35
Kiszerelés:   9 x 1.5 g
Lelőhely:   online külföldről

9 préselt glittert tartalmazó paletta.

kytty

2019. március 4.

ajanlott glitter glue-val felvinni, nagyon szep paletta, nemkell kis tegelyes glitterekkel bajlodni, eleg ez az 1, a glitterekkel barmilyen szemsminket ellehet keszitenni :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 4.