Blend-a-med

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Fog- és szájápolók

A krémet feltöltötte: Maniac, Módosítva: 2015. október 12.

Kategória:   Fog- és szájápolók

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Loona

2015. október 12.

A kedvenc fogkrémem volt, nagyon sajnálom, hogy eltűnt, legalább egy éve már külföldön sem találom. Sajnos nem bírom a mentolt, a fogmosás kifejezetten kellemetlen élmény, ami azonban az ehhez hasonló, elsősorban gyümölcsös ízű fogkrémeknél sokkal kibírhatóbb, ennél a fogkrémnél pedig egyáltalán nem tapasztaltam. Fogkrémként rendesen tette a dolgát, kevés elég volt belőle (én egy borsónyit használtam/fogmosás), jól tisztított és tiszta utóérzést is hagyott.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. október 12.

grosesaxl

2013. május 27.

Régen ezt használtam az elmex helyett. Nagyon finom íze volt,jól tisztított,sokáig friss maradt a leheletem utána. Néha erős a kísértés,hogy ezt vegyem újra,de valahogy aztán sosem jön velem,pedig tényleg nagyon jó volt használni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 27.