Blend Oud

Ár:   49 800 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Neroli Luxusparfüméria   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Kardvirág, Módosítva: 2016. június 14.

Ár:   49 800 Ft
Lelőhely:   Neroli Luxusparfüméria

A kifinomultság esszenciája. Az a varázslatos óra, amikor ketten szerelembe esnek, és minden a maga tökéletes helyére kerül. A szimfónia egy ritka ananász jeggyel veszi kezdetét, majd komplex, enyhén fűszeres írisz és jázmin bomlik ki, amit csodás keleti végakkord zár.

Fejillat: ananász, jácint
Szívillat: írisz, jázmin, rózsaszín bors
Alapillat: ámbra, mósusz, pacsuli, vanília, vetiver

lazolkov

2019. március 23.

Az Hour palackjába a tökéletes kifinomultság esszenciáját zárták. Ez a komplex elixír a szerelembe esés varázslatos pillanatait illusztrálja, amikor működik a kémia, és minden molekula a helyére kerül, azaz tökéletes egyensúlyi állapot jön létre.
A szerelmes pár ihlette tündérmese egy lenyűgözően merész ananászos-virágos akkorddal indul, melynek már első szikrája azonnal magával ragad. Varázslatosan életszerű, ahogy az ananász évődik a jácinttal, melyet az enyhén fűszeresen borsos írisz és a jázmin tesz pezsgővé.
A lüktetően szenvedélyes tánc végét az ámbra, a pacsuli és a vanília meglepően krémes, simogatóan puha ölelkezése zárja.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. március 23.

Marcsi66

2017. július 19.

Miért imádom ennyire ezt a parfümöt?? hisz még ideje sincs leszáradni,,,Chanel Chance EDT nem is tudtam,h létezik,niche kiadásban,
Nagyon hasonlít a két illat egymásra,az alapoknál némi eltérés,ezt lehet is érezni,,,h melyik a szebb????nekem határozottan a Chanel,frissebb és üdébb,a szenvedély ami mögötte van ,ezek szerint utánozhatatlan,nem lehet csak úgy elvenni,Nem sikerült jól ez a parfüm,az eleje magával ragadott,a folytatásra viszont én már nem tudtam reagálni,kihunyt a kezdetek szépsége,nincs mire!!!!,közepesen tartós
jóindulattal 3 csillag

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. július 19.

jóindulattal 3 csillag