Blend Oud

Ár:   49 800 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Neroli Luxusparfüméria   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Kardvirág, Módosítva: 2016. június 14.

Ár:   49 800 Ft
Lelőhely:   Neroli Luxusparfüméria

Egy ragyogó és színes illat. Könnyű magunkat a nyári gyümölcsösök közé képzelnünk, amit smaragdzöld mező és a kék ég határol. Modern alkotás, érett gyümölcsösséggel, kifejezetten fesztelen élethelyzetekre javasoljuk.

Fejillat: bergamott, citrom, zöldes jegyek
Szívillat: barack, írisz, rózsa
Alapillat: ámbra, benzoé, szantálfa, vanília

Ár: 40 000 Ft , Eladó: Zoltanracz
Állapot: 75/70 ml, Helyszín: --, fizetés: Fizetés banki utalás vagy paypal,szállítás posta segítségével
Ár: 1200 , Eladó: Mesati
Állapot: 2 ml-s gyári fújós, Helyszín: Budapest, fizetés: Utalást követően postán maradóra (Foxpost nem)

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

Marcsi66

2017. november 14.

Ezeréves parfümkultúra hagyatékából talán szebb illatokat is lehetne kreálni,,,,Európai ízlésre hangolva a parfümjeik,én azt hiszem,h ennél mi jóval többet is elbírnánk,,,,,nem szoktam nagyon szigorúan pontozni,de itt muszáj,és hozzá jön még,,,,,elég sok niche illatot teszteltem mostanában,ez a márka nekem a kakukktojás,,,,vagy a másik változat,az én bőröm és orrom "analfabéta " módon reagál, Az illatvilág rendben,a minőség nem hozza azt a szintet,amit elvárható lenne ebben a kategóriában,,,az üvege csodás,2 csillagot ezért kapja

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. november 14.