Blend Oud

Ár:   49 800 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Neroli Luxusparfüméria   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Kardvirág, Módosítva: 2016. június 14.

Ár:   49 800 Ft
Lelőhely:   Neroli Luxusparfüméria

Mazyon a kreativitás szimbóluma. A művészi géniusz ihlette, mely a szobrászaton, festészeten, zenén és táncon keresztül fejeződik ki. E keleties fás alkotás vonzza maga köré a szépséget.

Fejillat: jázmin
Szívillat: cashmeran, eukaliptusz
Alapillat: ámbra, mósusz

nyuszo

2020. február 9.

Blend Oud Mazyon = Mugler Alien Essence Absolue (2012)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. február 9.

Blend Oud Mazyon = Mugler Alien Essence Absolue (2012)

lazolkov

2019. március 23.

A Mazyon az inspiráció és a kreativitás szimbóluma, az illat által inspirált művészi zseni alkotása, aki a szobrászat, a festészet, a zene vagy a tánc révén fejezi ki önmagát, a szépségteremtés képességének csodálatos megnyilvánulása.
Egy titokzatos és érzéki elixír, amely az ámbra, a pézsma és a kasmír egészen különlegesen egyedi akkordjára épül, ami visszhangot talál az arab jázmin impulzív felső jegyzetében rezonálva, mágikus hangulatot előidézve.
Ez a jázmin és a pézsma kombinációjára épülő minimalista kompozíció, hatását tekintve rendkívül összetett, miközben meghatározóan hűsítő hatású, mégis melegséget áraszt. Ez a vibrálás köszönhető az eukaliptusz nedves, kókuszosan zöld mentoláltságának is, ami csodás harmóniában játszik az ámbra balzsamosan puha melegségével, a sósan édes pézsma bűvös örvényeiben kavarogva.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. március 23.