Blinc

Ár:   $26   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   külföld (Sephora)   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: HeniM, Módosítva: 2016. február 22.

Ár:   $26
Lelőhely:   külföld (Sephora)

"Ha nem elkenődő, nem-folyós, nem műhatású, természetes szempillaspirált keresel, amit nem kell mindig igazítani, Blinc szempillaspirál a válasz!

Vízálló, kenődés-mentes, könnyel elosztlatható, a tubus segít az összes festéket kiszedni spirállal. Csak egyszer kell felkenni és kész is van! "

Trixi

Korcsoport: >54
2017. január 19.

Ezt a spirált melegvízben lehet lemosni, és kis csövekként oldódik le a szempillákról a festék. Érzékeny szemre az egyik legjobbként ajánlják. Ezt nem is vitatom, és ezért kap tőlem csillagot. Viszont sajnos az én világos, egyenes, ritkás szempilláimon 3 rétegben felvíve is alig látszik (pozitív, hogy egyáltalán fel lehet vinni ennyi rétegben csomómentesen), tehát természetes hatást kedvelők előnyben. A keféje nekem nem a kedvenc típusom, valahogy túl ritkák a szőrök, ugyanakkor nagyok, ezért tényleg olyannak tudom ajánlani, akinek sűrű és hosszú pillái vannak, tehát akinek tulajdonképpen nincs is szüksége spirálra :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2017. január 19.

HeniM

2016. február 4.

Azért osztottam meg veletek ezt a pirált, mert annak idején egy minta dobozban kaptam 5 másik márka spiráljaival, de ez volt a legrosszabb. Csomós, lemoshatatlan sminklemosóval is, és nem is teszi szebbé sehogy sem a pilláim, csak a sok festék látszik meg rajta, hogy valamit mintha felkentem volna. Alapvetően az ilyen fejű spirálokat szeretem, de ez valami borzasztó volt. Kuka!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 4.