Blistex

Ár:   1300 Ft   Kategória:   Ajakápolók
Kiszerelés:   4,25 g   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet feltöltötte: kiralany26, Módosítva: 2020. november 12.

Kiszerelés:   4,25 g
Kategória:   Ajakápolók
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Segít megelőzni a száj kiszáradását és kirepedezését. Könnyen kenhető formulája nyugtatja az irritált ajkakat. Három tartósan védő összetevővel rendelkezik, és a bőrbe zárja a nedvességet, hogy megakadályozza a kiszáradást. Kényelmesen siklik az ajkakon, teljesen befedve azokat, és elkerülve a felszakadt ajkak további irritációját.

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

piszune

2020. január 31.

Nagyon jó kis ajakápoló, nem ragad és kellemes érzetet hagy maga után az ajkadon. Hűsítő és leszedi az összes száraz részt az ajkadról, konkrétan darabokban szedem le a kis elszáradt darabokat a számról. Utána pedig tartósan puha marad a szád. Nekem a Berry ízesítésű van meg, nagyon szeretem. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 31.

kiralany26

2018. május 4.

röviden összefoglalva: egyenlőre én nem találtam a piacon ennél jobb terméket. elég sokat túrázom a hóhatár feletti magasságban is,( ne az extrém körülményre gondolj. de már itt is elég durva dolgot művel a nap ) ez a krém ellát olyan védelmemmel ami miatt Nem kell külön Uv réteg és külön ápoló.
Ha már sikerült leégetni a számat egy meggondolatlan napozással,vagy mert nem ezt használtam a túra során, ez krém nagyon rövid időm belül csökkenti fájdalmat és javítja bőr tónusát , hűsít leszedi azt a feszítős égető érzést és a gyulladást is.

az íze: aki használja Blistex mediplsut- annak ez a kérem nem hagy édeskés utóízt csak az enyhe kámforos íz marad meg és hűsítő érzés. ( nem annyira durván kámforos mint a carmex. ) a többieknek, ez a krém nem egy agyon édesezett cseresznyézett vaníliázott stb, cukorkás termék. , methol kamfor és ennyi. ez inkább "pasikivitel " ízhatású vagy olyanoknak van akik nincsenek oda candy ízvilágért.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. május 4.