Blue Heaven

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: agi.greendaygirl, Módosítva: 2013. március 20.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm

Klasszikus indiai/ arab szemfesték.

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

agi.greendaygirl

2013. április 1.

Amióta először láttam a Szex és New York 2. mozifilmet, amiben SJP egy blue heaven kajal-t vesz a bazárban, azóta akartam én is egy ilyet, nagyon kíváncsi voltam rá, érdekelt a dolog. (Bravó a marketingnek) Mostanra jutottam el odáig, hogy rendeltem e-bayről. Egyébként tök nagy adag van benne. Könnyű vele dolgozni, vízvonalra és szempillatőbe is használtam, szempillatőben tartósabb, mint vízvonalon, de ott is rendben van.
Sajnos semmiféle összetevőlista nem volt a csomagoláson, írtam a cég ügyfélszolgálatának de nem válaszoltak, annyit lehet tudni a csomagolásról, hogy ólom mentes és e- vitamint tartalmaz.
Nem irritálja a szemet, van egy kis mentolos illata ha a tubusból szagolom.

Úgy rendeltem, hogy 2db-ot, mert egyesével nem nagyon árulták e-bay-en, szóval ha valaki kíváncsi rá és szeretné kipróbálni, van egy eladó bontatlan darabom :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 1.

Nem irritálja a szemet, van egy kis mentolos illata ha a tubusból szagolom.