Blue Up

Ár:   1880 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   100 ml   Bőrtípus:   Kombinált
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Vízhiány
Vedd meg online a Akciosillat.hu-n 1920-ért megnézem

A krémet feltöltötte: HuAnita, Módosítva: 2017. március 17.

Bőrtípus:   Kombinált
Bőrprobléma:   Vízhiány
Vedd meg online: Akciosillat.hu, 1920

Chanel Allure Femme parfüm utánzat.

Ár: 1920 , Eladó: Akciosillat.hu
Ingyenes Budapesti átvétel a WestEnd City Center-ben. Szállítás 590 Ft-tól
Leoka

2020. január 3.

Úgy adódott, hogy drága anyósom nálunk volt és kért valamit, amivel befújhatná magát...mutattam a repertoárt :), kivette ezt a legnagyobb üveget... befújta magát... aztán eltelt egy kis idő és azt vettem észre, hogy anyós illatát figyelem... rajta más volt... úgy egyben volt,, megdícsérgettem és fájó szívvel neki adtam... tetszett az illat, de rajtam nem volt olyan, mint rajta ...rajta teljesebb

2019. január 23.
Vakon rendeltem ezt az illatot. Hajtott a kíváncsiság. Kibontottam, fújkáltam, majd lettem, ez még a wc-be is sok lesz, a család ezt nem fogja elviselni…mellényúlás…. egy próba után leírtam ….kislányom elkérte és papírzsebkendőre fújkált belőle…
Tettem, vettem kezembe akadt a papírzsepi… oh…. rohantam a kincsemért a wc-be, hogy megmentsem. Egész más illat tűnik elő, ha lecsendesedik.
Másolat ellenére nagyon keveset kell használni belőle. Ki kell várnom, azt a néhány percet, amíg eltűnik az illat elején az a fura „szag” aztán jöhet a találkozás Chanel-lel.
Nem megszokott illat, nálam az elején nagyon tömény rózsa, ami szépen átmegy édes, púderes, narancsos illatba, pici jázminos beütéssel. Nyárra nekem sok lenne, max. estékre tudom magamon elképzelni.
Vannak illatok, amit tudni kell viselni, itt a név kötelez.
Nem a fiatal lányokon most megszokott cukros illat. Ez már a nők illata …

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. január 3.

2019. január 23.
Vannak illatok, amit tudni kell viselni, itt a név kötelez.
Nem a fiatal lányokon most megszokott cukros illat. Ez már a nők illata …

Brigitt

2019. február 9.

Én nem ismerem az eredetijét, az itteni vélemények alapján megrendeltem. Nagyon szuper illat DE: ez rajtam egy az egyben Dior Dune. Totálisan megegyezik a két illat. Kíváncsi lennék, hogy ez csak rajtam ilyen, vagy más is érezte a hasonlóságot. Szeretem a Dunet, van is belőle egy kis kiszerelés, de ritkán fújom. Lett két egyforma illatom. Ráadásul jó nagy mennyiség :-) A Dune kiadási éve 1991 az Allure 1996. Talán ezért a hasonlóság. A rózsán kívül minden összetevő más a két illatban, és nekem mégis tök egyforma. Ettől függetlenül 5 csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. február 9.

lovemiyu

2018. október 4.

Kell neki 10 perc, hogy elpárologjon az alkohol, de aztán előbújik az Allure! Imádom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 4.

Masnuci

2018. augusztus 7.

Imádom a Chanel Allure parfümjét! Ez a hasonmás pedig kitűnőre sikeredett. Az illatélmény ugyanaz, a tartóssága picit kisebb, de ki bánja, ennyiért akárhányszor utánafújhatom. De ne gondold, hogy pár perc alatt elillan, bizony ez is órákig bírja a bőrömön. Sose hittem volna! Azt hiszem ideje félretennem az ódzkodásomat a hasonmás parfümöktől, amíg ilyen kiváló minőségű illatokat készítenek nem fogok 10-20 ezreket költeni az eredetire. Ha valaki tud esetleg Chanel Coco hasonmást, kérem ossza meg velem!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. augusztus 7.

Albertina

2017. december 21.

Isteni finom! :) 1 fújás és még órák múlva is érezni, tartós, ruhán és bőrön egyaránt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. december 21.

timcsimacska

2017. szeptember 1.

Gyerekek, ez valami Isteni utánzat... nem akartam hinni az orromnak :) tartós és szuperpuha az eredetihez tökéletesen hasonló másolat. Szerintem utánrendelős lesz. Eddig a percig rázott a hideg a "fujci" és az "utánzat" szavaktól... azt hiszem ennek hatására megtört ez az elutasítás bennem. Szóval ajánlom ezerrel.:) Ha valaki tud még nekem ajánlani ezen kívül is szupertartós és az eredetire rettentően hajazó parfumutánzatról kérem ossza meg velem. Köszi :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. szeptember 1.