Blue Up

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök

A krémet feltöltötte: Erika80, Módosítva: 2014. szeptember 11.

Christian Dior J'adore parfüm utánzata

Kiadás éve: 2000

Illatcsalád: Virágos-gyümölcsös

Összetétel: sárgadinnye, magnólia, körte, ibolya, szilva, frézia, cédrus

Ugyanez a termék több féle néven is forgalomba kerül:

• Blue Up - Japador
  • Blue Up - I Love It

Albertina

2018. március 30.

I Love It - néven van meg nekem, és a parfüm az üvegben mély rózsaszín. Az üveg ugyanez, mint a képen. Hát sajnálom Blue Up, kifejezetten szeretem a termékeidet (Allure utánzat, Armani code utánzat isteniek), de ez nekem most nagyon nem tetszik! Tudom, hogy szegfű illatjegy nincs benne, de mégis nekem olyan szegfűs szappanra emlékeztető illat. Szúrós, egyáltalán nem finom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. március 30.

Brigitt

2017. január 14.

Lehet, hogy az eredeti illat kedvelői között nem leszek népszerű, de szerintem a Blue Up
féle Aqua d'Or utánzat nekem kicsit jobb, mint az eredeti. Ez könnyedebb, gyümölcsösebb,
az én orromnak van benne valami kellemes citrusosság.
A Dior számomra tömény, fojtó, ami miatt nem igazán tudnám viselni.Persze ez egyén függő,
de rajtam a CD nem működik.
Ez viszont nagyon finom, szuper könnyű, virágos-gyümölcsös illat, bármelyik évszakban
viselhető, tartós finomság.És nem utolsósorban olcsó :-)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. január 14.

az én orromnak van benne valami kellemes citrusosság.
de rajtam a CD nem működik.
viselhető, tartós finomság.És nem utolsósorban olcsó :-)

adrica

2016. február 19.

Nekem a Japador nevű utánzat volt meg. Nagyon szerettem. Erős, tartós és nagyon hasonlított az eredeti Jador parfümre.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. február 19.