Blue Up

Ár:   2000 Ft   Kategória:   Parfümök

A krémet feltöltötte: elfi777, Módosítva: 2014. március 10.

Ár:   2000 Ft

A Versace Crystal Noir utánzata.

Illatjegyek: kókusz, gardénia, cseresznye, ámbra, musk, narancs, pézsma szantálfa, gardénia, bazsarózsa.

Bergamo1

2020. július 9.

Pontosan az itteni vélemények alapján vettem meg (ezt is). Egész pontosan az volt a sorrend, hogy megszagoltam az eredetit, és itteni vélemények alapján megrendeltem ezt, meg a Fenzi-verziót. Nos, rajtam ez valami borzalom, ennyire igénytelen, ósdi, szúrós szagot már régen nem éreztem. Egyébként, ha az az egy összetevő nem jönne ki olyan élesen, valóban lehetne ez jó (mondjuk a tartósságába akkor is bele tudnék kötni a Fenzi-ével szemben). Mindenesetre nekem az az egy dolog szinte csavarja az orrom, és vállalhatatlannak tartom ezt egy mai parfümben. És hát igen, a tartóssága: mert ugye miért ne legyünk kitartóak, hogy ,,majd ha lezengett ez a minősíthetetlen fél-egy óra" - hát akkor meg már nincs belőle semmi, épp csak azt lehet érezni, hogy valami pézsma-alapú kis semmiség volt valamikor rajtam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. július 9.

mikkamakka75

2018. július 12.

Nem szeretek mindig ünneprontò lenni, de tènyleg nem èrtem, hogy hogyan lehet ezért a borzalomèrt pènzt adni és még hasznàlni is. Műcseresznye egy kis lagymatag kòkuszos valamivel meg egy jòadag higítòszaggal. Akkor sem fùjnàm magamra, ha fizetnének èrte. Inkàbb semmit, mint ezt 😝 De komolyan..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. július 12.

Erika80

2017. július 19.

Nagy kedvencem az eredeti illat, de mivel nem túl olcsó, igyekeztem keresni egy alternatívát. Próbáltam a Luxure-os verziót is ami valóban nagyon kellemes és egész jól hajaz ez eredetire, de ez a parfüm mérföldekkel nagyobb hasonlóságot mutat. Az illatjegyei nagyon szépen kirajzolódnak ebben a kiadásban és a tartóssága is dicséretet érdemel! Pontosabb utánzata a Crystal Noir-nak. Nagy fincsiség! Csillagos 5-ös!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. július 19.

Autumn35

2017. február 21.

Kis édeske illat, melyben a kókusz dominál. Ebből néha kimosolyog a cseresznye a naranccsal .Megédesítik a napomat.:)Szerintem nem hívalkodó,vagy tolakodó,kb3-4órán át érezhető.Hatósugara közepes,és azt vettem észre hamar bőrközelivé válik.De lehet ezt csak én gondolom.:)Az üvege szép igényes.:)Mivel nem lehetett megillatolni a drogériában zsákbamacska volt,mégis jó választás.

Jöttem a tartósságát korrigálni,reggel 8 körül fújtam be vele magam 2fújás és még mindig érzem,pedig lassan 13 óra van :)És ha én érzem /a nyakamra és a mellkasomra szoktam fújni/ akkor a hatósugara jobb mint közepes.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. február 21.

adrica

2016. március 17.

Oriflame Midnight Pearl EDP-höz írtam az alábbiakat, de ez a parfüm is benne van az én kis történetemben, mint mellékszereplő.
2015. szeptember 30.

Ó, szerintem nagyon leírtátok szegényt. Az én történetem ez: Amikor megláttam az újságban, ok tetszik az illat, szép a reklámja. Aztán beleképzeltem magam annak a szép nő helyébe. Ú, de tudná szeretni a párom, ha így néznék ki, hát még én. Aztán a youtube-on rátévedtem a reklám klipjére és teljesen elvarázsolódtam. Akkor csak ezt a parfümöt kértem karácsonyra. Amikor feltettem, azt képzeltem, vagyok olyan elragadó, mint a reklámjában a model. Na persze, két gyerek után GYES-en lévő anyuka csak is úgy nézhet ki (jót nevettem magamon), de belül igen is legalább olyan ellenállhatatlannak éreztem magam. Aztán félre tettem én is ezt a parfümöt, mert hát nem hétköznapra egy két éves gyerek mellé jogingba mászkálva nem passzol. Egyszer csak a húgom egy Versace Crystal Noir EDP hasonmással tért haza. Mondom ismerem én ezt az illatot, és rájöttem, hogy szinte ugyanaz a kettő. Legalább is számomra. Megnyugodtam, addigra már mind a két gyerek már ovis-isis volt, és már nem mindig voltam jogingban én sem. Úgy hogy télen szépen fogyasztottam belőle. Párom szerint nagyon nőies, tény hogy van egy stílusa: elegánsabb, kifinomultabb, rafkós, sexy illat. Így alkalmakra is bátran nyúltam hozzá, akár még bálba is. Én nagyon szeretem!!! Rajtam tartós is volt.

Ui: Ha jól tudom, akkor azóta már ezt az Oriflame illatot már nem lehet kapni, még van belőle nekem egy kicsi, de ha elfogy, akkor utánpótlásnak veszem a Bohémian-t. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. március 17.

2015. szeptember 30.

elfi777

2013. december 18.

Nem ismerem sajnos az eredetijét.
Első illatolásra megfogott, mintha két szintje volna: fent egy édeskés gyümis, alatta egy mély, sötét orkán. Picit fújtam a csuklómra, de amint kifordultam az üzletből, azonnal szagolgatni kezdtem a kezem, nem hagyott nyugodni:) visszamentem, megvettem, azóta is szeretem. Meglepően tartós. 1500-2000 Ft között láttam, én 1500-ért vettem, bőven locsolom, mégis gazdaságos. Formás az üveg, kedvező az ár, olyan csini-nőcis illat számomra. Nézegettem a leírást, sok minden van benne, nekem a cserkó és még valami jön át leginkább, amit még nem tudok hova tenni. Picit sajnálom, hogy az édesség nem tompul, és a darkos rész így nem tud pompázni, na de ennyiért elnézem neki :) nem őrült szerelem, de nagyon bevált, amíg kapható, biztosan újraveszem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. december 18.

Nem ismerem sajnos az eredetijét.