Blue Up

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök

A krémet feltöltötte: nagyerika28, Módosítva: 2015. július 16.

Hugo Boss Hugo Woman utánzata.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

mancus2

2017. szeptember 5.

Nagyon régen sok sok üveggel elhasználtam, de akkor még más volt az üvege (az jobban tetszett). Én nagyon nagyon szerettem :-) nincs mellék "szaga" mint sok más utánzatnak. Nekem hasonlít a c-thru egyik illatára is, az utóbbi időben inkább azt használtam, az sem drága. Most nagyon parfüm lázban égek, mert az elmúlt 4 évben általában csak egy illatot, max. kettőt használtam és ahogy öregszem visszatérnek a tini vonásaim :-D minden nap más parfüm keeellll :-D így viszont lehet, hogy ezt veszem meg, mert emlékeim szerint jó tartós kis parfüm ez, és ebben az esetben (beteges parfüm láz) a leg gazdaságosabb :-) 5 csillag

Update: a véleményezésem után el is mentem tesztelgetni, hogy tényleg ugyanolyan jó-e mint régen, és hatalmas csalódás :-( az illata sem az igazi a bőrömön és tartóssága sincs neki :-( így el kell vennem a csillagokat. Sajnálom :-( vagy a csomagolással az illatot is változtatták, vagy az én bőröm változott ennyit. Így csak 3 csillag :-(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. szeptember 5.