Blue Up

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Vedd meg online a Akciosillat.hu-n 2 050 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: sofie_sz, Módosítva: 2015. február 11.

Vedd meg online: Akciosillat.hu, 2 050 Ft

Bvlgari Omnia Crystalline parfüm utánzata.

Illatcsalád: virágos-aqua

Összetevők: nashi, bambusz, lótuszvirág, balsafa

Ár: 2 050 Ft , Eladó: Akciosillat.hu
Fizetés: bankkártya, utánvétel, Szállítás:PostaPont, futár, személyes átvétel

86csilla21

2015. május 1.

Tisztában vagyok vele, hogy ez egy hamisítvány, leárazás volt a kínai boltban ahol vettem, még ott tetszett az "illata", de mire hazaértem, semmi naem maradt belőle. ezt úgy értem, hogy SEMMILYEN illata nincs a parfümnek, olyan gyenge, hogy magamra fújom és 3 perc múlval már oylan érzése van mintha nem lenne rajta semmi. Az illat olyan semmilyen, utána megszagoltam a boltban is, hát az eredeti is semmilyen..sajnálom, ízlések és pofonok. Valahogy a bvlgari parfümökkel én mindig így járok, van bennük valami ami, a nemet kiváltja..még jó hogy csak 1700 forint volt. A Blue up egyébként egész jó másolatokat csinál. van több parfümöm tőlük, az armani aqua de gioia utánzatát, jobban szeretem mint az eredetit...de tényleg. viszont ez valami borzasztó pénzkidobás, ha lehetne, minusz 5 csillagot adnék

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. május 1.