Blue Up

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök

A krémet feltöltötte: Lin, Módosítva: 2018. január 2.

Cacharel Eden utánzat

Illatösszetétel: citrusfélék, barack, mimóza, rózsa, ananász, jázmin, akác

Adrienn1024

2019. május 27.

Ide is azt tudom írni mint a Luxure alternatívához hogy csak azért nem 5 csillag, mert az eredeti 5 csillag:-)Ebben a kiszerelésben már nem lehet kapni, de lehet rendelni az akciósillatról átlátszó üvegesben, ami szintén erőteljes és hosszan tartó!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 27.

Lin

2016. április 21.

Nagyon jól sikerült utánzata a Cacharel Eden parfümnek. Eszméletlen tartós, rajtam talán még az eredetit is felülmúlja a tartósság szempontjából.
Azért adok 5 csillagot, mert nagyon jó kis másolat.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. április 21.

Azért adok 5 csillagot, mert nagyon jó kis másolat.