Blue Up

Ár:   1790 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   100 ml   Bőrtípus:   Normál
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet feltöltötte: HuAnita, Módosítva: 2016. május 23.

Bőrtípus:   Normál
Bőrprobléma:   Vízhiány

A Moschino I Love Love parfüm utánzata.

Myrtle

2016. szeptember 2.

Tartottam tőle, hogy túl édesnek fogom találni, és nem hasonlít az eredetijére, de pozitív csalódást hozott! :) Rajtam (az eredetihez hasonlóan) egy szinte teljesen narancsos-grépfrútos frissítő illat, leginkább a narancs frissen reszelt héjára és a szétvágott narancsmagra emlékeztető, kesernyésen gyümölcsös. Olyan jóleső, mint egy jól behűtött, cukormentes,jeges, citrusos limonádé negyven fokban egy napernyő alatt. Kövezzetek meg, de engem a hideg ráz a cukros illatoktól, míg egy teás vagy fanyar illattal bármikor el lehet csábítani.
Minimális különbséget vélek felfedezni a Moschino-hoz képest,de ilyen ár-érték arányban szerintem ez elnézhető neki. :)
A tartóssága jó, 5-6 órát gond nélkül kibír, a ruhán többet is.
Külön csillagot érdemel a nagyon helyes üvegcséje, ahol ötletesen gondolták tovább a Moschino-dizájnt.
Melegebb napokon gyakran fogom viselni ezt az illatot, és bátran ajánlom kipróbálásra nektek is! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 2.

A tartóssága jó, 5-6 órát gond nélkül kibír, a ruhán többet is.

pacsalia

2016. július 11.

Az eredetinek nem túl "pontos" hasonmása, de jó egyébként :) Tartós, finom, citrusos de mégis kicsit édeskés. Hasonlíthatna jobban, mert a Moschino I Love Love brutál függőséget okozott nálam. Csak emiatt 4-es.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 11.

HuAnita

2016. július 11.

Finom, gyümölcsös, nyári illat. Leszáradás után kellemesen édeskés :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. július 11.

Finom, gyümölcsös, nyári illat. Leszáradás után kellemesen édeskés :)