BlueBerry

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Ajakápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Lunita, Módosítva: 2013. október 1.

Kategória:   Ajakápolók

Száraz ajkak tartós ápolására alkalmas natúr ajakbalzsam, szűz kókuszolajból, hidegen sajtolt bio jojobaolajból, méhviaszból és ghánai finomítatlan, Fair Trade shea vajból készül. Ehhez adtunk még 100%-os tisztaságú higítatlan fahéj illóolajat.

Kiszerelés: 4,5 g

Bellita

2019. január 28.

Nagyon szeretem, az illatát, az ápoló hatását, puha lesz tőle az ajkam és ami a legjobb, hogy tartós, sokáig elég egy db ebből.
Ja, és kicsit tényleg teltebbé varázsolja az ajkaimat, enyhe csípő érzést , ugye a fahéj illóolaja miatt, szoktam érezni olykor, ami kellemesen bizsergető. Én szeretem. Évek óta használom már.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 28.

Damayanti

2016. április 10.

Legjobb barátnőmtől kaptam. Ő maga is szokott házilag készíteni mindenfélét természetgyógyászként és natúr kozmetikusként, de ellenben a lent leírt néhány kommenttel, azt mondja hogy ennyiből minőségi, tiszta bio alapanyagokból NEM lehetne házilag kihozni, vagy ha igen akkor gagyi lenne nem a legjobb minőségű anyagokból, én pedig hiszek neki, mert tudom hogy amit lehet és megéri azt mindig házilag készíti el és szakmailag is kompetens bio dolgokban, nagyon is :) Ha igazi natúr kókuszvajat, shea vajat, fahéj olajat stb. vesz az ember rendes fair trade bio minőségből akkor az jóval drágább önmagában össze adva mint a balzsam ára és még akkor össze se lett állítva belőle a cucc... A termékről: nekem beválik, nagyon szeretem, tényleg jó a kiszáradó, cserepes ajkakra is. Nekem egy nap alatt hozta rendbe a hetek óta cserepesedő, kiszáradó számat, amire előtte még a natúr tiszta olívaolaj és semmilyen más balzsam, szőlőzsír stb. sem volt jó az utóbbi időben valamiért... viszont nekem nem igazán fahéj aromájú, sokkal inkább olyan fahéj-eukaliptusz, vagy fahéj- menta jellegű az illata, vagy valami fűszeres-hűs illat, elsőre orrkrémre emlékeztet, viszont legalább tudom, hogy nem bolti fahéj illat aromás parfüm tartalmú izé van benne és látszik, hogy natúr cucc, ami nálam jó pont. Az Yves Rocher ajakbalzsam aromáját jobban szeretem vaníliásban, de az meg cserepes ajkakra nem gyógyír, csak akkor jó, ha épp nincs baj a számmal, ez viszont rekord idő alatt hozza helyre. Akinek száraz, cserepesedésre hajlamos a szája és nem akar otthon macerázni drága bio alapanyagokból kutyulgatva, viszont fontos hogy tiszta bio kozmetikumot kapjon ami hatékony is, annak mindenképp ajánlom ezt! :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 10.

zorica85

2016. március 30.

Szuper ajakápoló, pontosan ilyet kerestem. Csodálatos hosszantartó illata van, jól kenhető, nem ragacsos. Ha kicsit sebes a szám széle mert kifújta a szél, akkor enyhén csíp az illóolaj miatt de nem vészes. Nálam abszolút bevált!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 30.

Antioxidánsok: Tocopherol