BlueBerry

Ár:   1290 Ft   Kategória:   Egyéb
Vedd meg online a Blueberry-cosmetics.hu-n 1290 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: anonymous, Módosítva: 2013. június 6.

Kategória:   Egyéb
Vedd meg online: Blueberry-cosmetics.hu, 1290 Ft

Mentha piperita

Friss, élénk, átható majdnem csipős illattal rendelkezik. Az illóolajat a növény leveléből nyerik. Kb: 100 kg levélből készül 1 kg illóolaj. Jól keverhető levendulával, rozmaringgal, eukaliptusszal és citrommal.

Hatásai:

• Görcsoldó
  • Fertőzésgátló
  • Lázcsillapító
  • Stimuláló

Levendulával kombinálva segít megelőzni a megfázást és az influenzát. Masszázshoz, fürdővízhez vagy inhaláláshoz maximum 3 cseppet adagoljunk. Kozmetikai arcgőzöléshez is kiváló, mélyen kitisztítja a bőrt, jót tesz a pattanások ellen. Borsmentás-levendulás hideg borogatás enyhíti a fejfájást, migrént. Lelki hatását tekintve bátorít, fokozza az éberséget. Segít legyőzni a bizonytalanságot, erősíti az intuíciót.

Kiszerelés:  10 ml

Ár: 1290 Ft , Eladó: Blueberry-cosmetics.hu
Fizetés: készpénz, utánvétel, Szállítás:személyes átvétel, pick-pack-pont

Illatanyagok: Mentha Piperita (Peppermint) Oil