BlueBerry

Ár:   1790 Ft   Kategória:   Tusfürdők

A krémet és az összetevőket feltöltötte: anonymous, Módosítva: 2013. június 6.

Kategória:   Tusfürdők

Friss illatú folyékony szappan, fürdéshez és zuhanyzáshoz az egész testfelületre használható! Citromfű-Teafa-Levendula illóolaj keverék tartalma miatt vírusölő, gyulladásgátló hatású, enyhíti az érzékeny bőr viszkető tüneteit. Nemcsak a beteg bőrt, hanem a megbetegedett lelket is megnyugtatja. Felnőtteknek és gyermekeknek egyaránt ajánljuk.

TMira

2017. november 10.

Nagyon szeretem a termékeiket. Ez a tusfürdő a családom abszolút kedvence. Nekünk az illata is nagyon bejött, a citromfű dominál leginkább a termékben. Legfőbb szempont nálam az volt amikor először megrendeltem, hogy teljesen természetes összetevőket tartalmaz. A gyerekeim is szívesen használják. Állagra, minőségre, illatra is telitalálat. Nálam a maximális pontot kapja, mert kötelező termék az itthoni tisztálkodási termékek palettáján.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. november 10.

margoca24

2013. július 14.

Az első rendelésem volt a Blueberry-től. Egy hete használom, meg vagyok elégedve vele. Úgy tusfürdőként, mint folyékony szappanként kézmosáshoz nagyon jó. Az illata elsőre kicsit érdekes, de néhány használat után én nagyon megkedveltem, olyan "tisztaság" illatot hagy maga után. Nem szárít, kellemes vele tusolni, és ahogy az előttem szóló is írta, intim mosakodóként is megállja a helyét.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. július 14.

kata_peternai

2013. február 3.

Az illata picit fura, de nem kellemetlenül.
Mivel az egész testfelületen használható, gondoltam egy merészet és intim-mosakodónak kezdtem el használni, persze csak külsőleg.
Eddig bevált, sőt! Az első olyan (intim-)tisztálkodószer, ami egy cseppet sem irritál, hosszan tartó frissességet és komfortos érzést biztosít.
Az ár-mennyiség arány elég húzós, de a minőség megér ennyit!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. február 3.

Az illata picit fura, de nem kellemetlenül.
Az ár-mennyiség arány elég húzós, de a minőség megér ennyit!

Emulgeálószerek: Potassium Olivate
Tisztítószerek: Potassium Olivate
Illatanyagok: Cymbopogon Schoenanthus Oil

Illóolaj, melyet a Cymbopogon schoenanthus füvek (más néven indiai citromfű, tevefű) gőzdesztillációjával nyernek ki. Citromos illata miatt főleg illatanyagként használják, de tonikok adalékanyagaként használatos. Antibakteriális és gombaellenes tulajdonságai miatt olajosabb bőrtípusokra szánt termékekben is gyakori összetevő. Egyeseknél kiválthat bőrirritációt, különösen azoknál, akiknél citromfű allergia áll fenn.