BlueBerry

Ár:   1290 Ft   Kategória:   Egyéb
Vedd meg online a Blueberry-cosmetics.hu-n 1290 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: anonymous, Módosítva: 2013. június 6.

Kategória:   Egyéb
Vedd meg online: Blueberry-cosmetics.hu, 1290 Ft

Meleg, fűszeres édes illata a karácsonyi sütemények illatát idézi. 150 kg kéregből 1 kg illóolaj készül. Naranccsal, mandarinnal, tömjénnel jól keverhető.

Hatásai:

• Antibakteriális, antivirális
  • Gomba és baktériumölő
  • Fájdalomcsillapító
  • Fertőzésgátló

A fahéjat kevésbé használják az aromaterápiában inkább párológtatóba csepegtetve alkalmazzuk, kitűnően elűzi az influenzát és más légúti fertőzéseket. Alapvetően melegítő, erősítő hatású, vérbőséget okoz. Nagymértékben antibakteriális, antivirális, gombaölő, fájdalomcsillapító és enyhén alvadásgátló. Kis mennyiségben kitűnő szer illatlámpában, testolajkeverékben (max 1-2 cseppet olajba keverve) hogy a hűvös testet felmelegítse. Akik fázósak, kicsi az önbizalmuk, honvágytól szenvednek azok kedvelni fogják ezt az olajat.

Lelki hatását tekintve erősítő és élénkítő. Hatásos általános kimerültség ellen. Fokozza az életkedvet, segít legyőzni a depressziót.
Ne használjuk közvetlen a bőrön, bőrirritációt okozhat

Kiszerelés: 10 ml

Ár: 1290 Ft , Eladó: Blueberry-cosmetics.hu
Fizetés: készpénz, utánvétel, Szállítás:személyes átvétel, pick-pack-pont