BlueBerry

Ár:   1170 Ft   Kategória:   Szappanok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: anonymous, Módosítva: 2013. június 10.

Kategória:   Szappanok

Kiváló mélytisztító hatással rendelkezik, felszívja a felesleges zsírokat és a szennyeződéseket a pórusok mélyéről. Egyúttal stimulálja, feszesíti, táplálja, hidratálja és élénkíti a bőrt, ami ezáltal sugárzó és friss lesz.

Strombolana

2016. január 14.

Meg vagyok zavarodva érte!Isteni az illata,az állaga,krémesen habzik.Tényleg egy élmény a használata.Már elvonási tüneteim vannak,gyorsan rendelem is újra.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. január 14.

hajasbaba

2015. december 16.

Azt hiszem megtaláltam a legeslegjobbakat, a Blueberry szappanokat. Az illatát első körben nagyon intenzívnek, erősnek találtam, de ma már oda és vissza vagyok érte, a habja pedig isteni lágy. A bőrömet úgy gyógyítja, mint semmi más, a holttengeri iszapnak meg amúgy is a rajongója vagyok. Legközelebb a kecsketejeset akarom kipróbálni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 16.

Emulgeálószerek: Sodium Olivate, Sodium Cocoate, Sodium Palmitate
Tisztítószerek: Sodium Olivate, Sodium Cocoate, Sodium Palmitate
Illatanyagok: Pogostemon Cablin (Patchouli) Oil

Nem szabványos INCI név, az összetevő nem található sem a CosIng sem pedig az EWG adatbázisában. A Sanoll oldala szerint elszappanosított napraforgómag-olaj: nátronlúggal hagyományos eljárással hiegen szappanosított anyag.

Holt-tengeri iszap. Magas ásványi anyag tartalma miatt számos jótékony hatása van szervezetünkre. Ahogy azt számos tudományos igényű munka megállapította (néhányat találunk pl. itt) a holt tengeri iszap megfelelő koncentrációban kisimítja a ráncokat, és feltölti bőrünket különféle, főként szervetlen anyagokkal, amik segítik sejtjeinek kiegyensúlyozott működését.