BlueBerry

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Testápolás

A krémet és az összetevőket feltöltötte: anonymous, Módosítva: 2013. június 6.

Kategória:   Testápolás

Nyugtatja és ápolja a bőrt, gyulladáscsökkentő, pattanásos, érzékeny bőrre is ajánlott. A körömvirág virágfészkeinek hatóanyagai antimikrobiális, gyulladáscsökkentő, antioxidáns, hámosító, sebgyógyító és immunstimuláns hatásokkal rendelkeznek.

Kiszerelés: 90 g (± 5 gramm)

bodroska

2014. február 27.

Férjem nagy örömmel hozta nekem meglepetésként, mert tudja, hogy szeretem a körömvirág szappanokat, így a férfiak célratörő vásárlási metódusának megfelelően mindenféle vizsgálódás, szagolgatás nélkül hozta el a mintaboltból. Nem fogjuk használni. Szuper összetevői vannak, de nagyon büdös. Úgy konkrétan mosómedve szaga van. És sajnos ez a szag még intenzív is. Ahova teszed a szappant, ott mindent sziszematikusan és könyörtelenül beterít. Először a szekrényembe tettem be, de hamar kikerült onnan, mikor az első szekrényajtó nyitásra megcsapott az a förtelmes büdös szag. Átkerült a fürdőszoba szekrény tetejére, ahonnan a Férjem kérte, hogy gyorsan tüntessük el, mert annyira rosszul van, ahányszor megérzi. Közös erővel két zacsirétegbe csomagoltuk legumizva, de szerintem a kukában végzi. Csak azért nem dobtam még ki, mert egy számomra fontos személytől kaptam ajándékba, mert tudta, hogy nagyon vágyom rá, hogy kipróbáljam ezt a márkát. Még kézmosónak sem merjük használni. Hozzájutottunk egy kis mintához is (talán kókuszos), amit a vásárláshoz kapott. Na az is ritka büdös volt. Kézmosónak tettem, de onnan a Párom kidobta, mert azt mondta nem tudta elviselni, ahogy mosdáskor megcsapta a bűz, amit áraszt. Háááát...Ezek után nem tudom, hogy ki fogok-e más terméket próbálni tőlük, illetve tényleg kíváncsi lennék, hogy ha kipróbáltátok nektek tetszik ez az "illat"???? Ti milyen szappant próbáltatok ebből a márkából, ami esetleg jónak bizonyult?

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. február 27.

Emulgeálószerek: Sodium Olivate, Sodium Cocoate, Sodium Palmitate
Tisztítószerek: Sodium Olivate, Sodium Cocoate, Sodium Palmitate
Illatanyagok: Pogostemon Cablin (Patchouli) Oil, Citrus Aurantium Dulcis (Orange) Peel Oil

Nem szabványos INCI név, az összetevő nem található sem a CosIng sem pedig az EWG adatbázisában. A Sanoll oldala szerint elszappanosított napraforgómag-olaj: nátronlúggal hagyományos eljárással hiegen szappanosított anyag.