BlueBerry

Ár:   2790 Ft   Kategória:   Dezodorok
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Normál
Lelőhely:   online, márkabolt   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Blueberry-cosmetics.hu-n 2790 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Cosmetika, Módosítva: 2017. február 8.

Lelőhely:   online, márkabolt
Kategória:   Dezodorok
Bőrtípus:   Normál
Vedd meg online: Blueberry-cosmetics.hu, 2790 Ft

A krémdezodor natúr összetevőivel hatékonyan veszi fel a harcot a kellemetlen illatok ellen.

A benne lévő szódabikarbóna nem akadályozza meg az izzadást, de a szagokat semlegesíti, a kókusz olaj baktérium ellenes, a shea vaj és jojoba olaj ápolja a hónalj bőrét, a citromfű és levendula illóolaj dezodorál. A krémdezodor jelentős mennyiségben tartalmaz shea vajat és kókusz olajat, ezek a hőmérséklet változásokra érzékeny vajak/olajok, azaz hideg időben kissé megdermednek.

Ár: 2790 Ft , Eladó: Blueberry-cosmetics.hu
Fizetés: készpénz, utánvétel, Szállítás:személyes átvétel, pick-pack-pont

ildi81

2019. február 22.

Évek óta használom naponta, számomra tökéletes az izzadságszag ellen, sőt, még más "mellékszagot" sem lehet érezni nap végére. Valószínűleg nem vagyok érzékeny az összetevőire, így semmi kellemetlen mellékhatás, vagy kipirosodás nincs tőle.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. február 22.

szitakötő

2018. március 11.

1,5 tégelyt használtam el, tavaly a nyári időszakban vettem meg az elsőt. (Nem stiftes, hanem a belenyúlkálós dobozos). Az első pár hétben maga volt a csoda, nem akartam elhinni, hogy egy reggeli kenéssel egész nap kitart a hatása és hiába szakad rólam a víz a nagy melegben, mégsincs izzadságszagom. Az illatát imádtam, még a nap közepén is enyhén éreztem a friss citromos illatot (szerencsére nem wc-illatosító szagú). Negatívuma volt, hogy amikor kicsit hosszabb volt a körmöm, bement alá, úgy kellett kipiszkálni. Nagyon keveset (borsószemnyi) használtam.
Aztán sajnos a 2. tégelynél nem bírta tovább a bőröm a szódabikarbónát, egyik napról a másikra szabályosan kisebesedett. Kísérletezgettem egy darabig, tiszta aloe géllel próbáltam összekeverni felkenésnél, miután elmúlt a piros pörsenéses felmaródás. Pár napig megint teljesen jó volt, aztán újra kipirosodott.

Ha az első tégely után kellene értékelnem, 5 csillagot adnék. Így viszont szomorúan levonok két csillagot, mert hosszútávon kimarja a bőrt. (Persze lehet, hogy az én hónaljam extra érzékeny, bár más hasonló termékeknél sokaknak ez a tapasztalata, sajnos.)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. március 11.

zsu044

2018. február 8.

Talán a leghatékonyabb natúr deóm volt eddig, de a csomagolás miatt elváltak útjaink. Én még a pumpás tégelyt próbáltam, amiből nem lehetett kirobbantani sem, így a dobozt szétfeszegetve kapirgáltam ki belőle a deót, ezt a kiszerelést be is szüntették, átkerült tégelybe. Én viszont már meguntam ujjal kenegetni a deót, így bármennyire is jó a formula, elváltak útjaink. Nem értem a gyártókat, ez is, vagy pl. az Olivia Naturals deói is kellőképp kemény állagúak ahhoz, hogy stiftes flakonba kerüljenek, mégis szinte az összes natúr deó ujjal kenegetős.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. február 8.

TMira

2017. november 10.

Ez a másik termék ebből a márkából, amit nap mint nap használok. Fantasztikus az illata és nagyon hatékony. Folyamatosan újra rendelem, ahogy kezd elfogyni. Az új -stiftes változat- jelenleg tesztelés alatt van, de biztos vagyok benne, hogy nem okoz majd csalódást. Erre a termékere is maximális pontot adok, mert a sok pozitív tulajdonsága mellett még természetes is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. november 10.

Agipen

2017. március 26.

Ez a dezodor a világ csodája. Az ég áldja a teremtőjét. Isteni citromfű illat 12 órán keresztül. Az izzadásnak nyoma sincs.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. március 26.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Simmondsia Chinensis (Jojoba) Oil

Illóolaj, melyet a Cymbopogon schoenanthus füvek (más néven indiai citromfű, tevefű) gőzdesztillációjával nyernek ki. Citromos illata miatt főleg illatanyagként használják, de tonikok adalékanyagaként használatos. Antibakteriális és gombaellenes tulajdonságai miatt olajosabb bőrtípusokra szánt termékekben is gyakori összetevő. Egyeseknél kiválthat bőrirritációt, különösen azoknál, akiknél citromfű allergia áll fenn.

További info az összetevőről a KM-blogon >>