BlueBerry

Ár:   1290 Ft   Kategória:   Egyéb
Vedd meg online a Blueberry-cosmetics.hu-n 1290 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: anonymous, Módosítva: 2013. június 10.

Kategória:   Egyéb
Vedd meg online: Blueberry-cosmetics.hu, 1290 Ft

Lavandula angustifolia

A levendula régóta ismert, klasszikus illata sokak kedvence. Az egyik legnépszerűbb legsokoldalúbb illóolaj, mely évezredek óta híres gyógyító tulajdonságairól. Alapvetően nyugtat, csillapít és ellazít. A legtöbb illóolajjal jól keverhető. Kb: 160 kg virágból lesz 1 liter illóolaj.

Hatásai:

• Hámosító
  • Dezodoráló
  • Nyugtató
  • Tonizáló

Hatásos masszázshoz vagy fürdéshez, izomfájdalmak enyhítésére. A levendula segít a megfázás és influenza kezelésében, legyűri a fertőzést okozó vírusokat, ilyenkor hasznos inhalálás formájában alkalmazni. Kisebb égési sérüléseket vagy rovarcsípést gyorsan és hatékonyan gyógyít. Az egyetlen illóolaj mely közvetlenül a bőrre kenhető nem okoz irritációt, viszketést, ezért széles körben alkalmazzák a bőrápolásban és a parfümiparban. Lelki hatását tekintve a levendula nyugtat és kiegyensúlyoz, enyhíti a depressziót. Fejfájás esetén 1-1 cseppet mindkét halántékba dörzsölve enyhíti a tüneteket.

Kiszerelés: 10 ml

Ár: 1290 Ft , Eladó: Blueberry-cosmetics.hu
Fizetés: készpénz, utánvétel, Szállítás:személyes átvétel, pick-pack-pont

Bellita

2019. január 28.

Szeretem az illatát, a hennába kevertem bele sokszor, hogy elvegye azt az intenzív henna szagot, utána már csak a levendulát éreztem rajta. Nálam bevált ez az illóolaj.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 28.

andokmancok

2014. március 16.

meleg fürdővízbe cseppentve isteni illata van, és nyugtató hatású :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 16.

meleg fürdővízbe cseppentve isteni illata van, és nyugtató hatású :)

Illatanyagok: Lavandula Angustifolia (Lavender) Oil

További info az összetevőről a KM-blogon >>