BlueBerry

Ár:   1290 Ft   Kategória:   Egyéb

A krémet és az összetevőket feltöltötte: anonymous, Módosítva: 2013. június 10.

Kategória:   Egyéb

Rosmarinus officinalis = Rozmaring

Gyógynövényes,kámforos illatú, köhögés elleni cukorka illatára emlékeztető olaj. Levendulával, citromfűvel és a legtöbb fűszernövénnyel jól keverhető. 80 kg növényből készül 1 kg illóolaj.

Hatásai:

• Vérnyomás emelő
  • Stimuláló
  • Tonizáló
  • Frissítő

Vizsgázóknak különösen ajánlott a rozmaring ugyanis az agytevékenységre erősen hat, így belélegezve erősíti az elmét és a kreativitást. Nyugtatja a feszes izmokat, kitűnő masszázsolaj.
Hajápoló készítmények nélkülözhetetlen alkotórésze, mert serkenti a hajnövekedést, megelőzi a korpásodást és felfrissíti a fejbőrt.
Alacsony vérnyomásra és az ebből eredő fejfájásra vagy migrénre is
alkalmazható. Lelki hatását tekintve a rozmaring stimuláló, tisztító és védelmező. A rozmaring a szerelem és a barátság szimbóluma.

Kerüljük a terhesség alatt és epilepsziás betegeken!

Kiszerelés: 10 ml