BlueBerry

Ár:   1290 Ft   Kategória:   Egyéb
Vedd meg online a Blueberry-cosmetics.hu-n 1290 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: anonymous, Módosítva: 2013. június 10.

Kategória:   Egyéb
Vedd meg online: Blueberry-cosmetics.hu, 1290 Ft

Az illóolajat a virágrügy vizes desztillációjával nyerik. Friss gyümölcsös, fűszeres illata jól keveredik a legtöbb citrusfélével és gyümölccsel. A szegfűszeg az ókori egyiptomi illatok hagyományos alapanyaga volt, ma a parfümöknek ad misztikus, keleti jelleget.

Hatásai:

• Fájdalomcsillapító
  • Fertőzésgátló
  • Görcsoldó
  • Szájfrissítő
  • Fertőtlenítő
  • Baktérium-, vírus- és gombaölő

A szegfűszeg a fogfájás legjobb ellenszere. Ecsetelésként alkalmazzuk a fájó területen ahol órákra megszabadít a fájdalomtól. Fertőzésgátló hatása révén segít a megfázás és az influenza megelőzésében. Kis mennyiségben masszázsolajhoz keverve segít enyhíteni a merev, görcsös izmok és a reumás ízületek fájdalmát. Ha a hidegben átfagytunk, adjunk néhány csepp illóolajat a fürdővizhez és máris átmelegíthetjük didergő testünket.

Lelki hatását tekintve serkenti a mentális, érzelmi energiák áramlását, frissít és megerősít.
Ne használjuk érékeny bőrön! A fürdővízhez maximum 2 cseppet adjunk, mézben vagy tejben feloldva.

Kiszerelés: 10 ml

Ár: 1290 Ft , Eladó: Blueberry-cosmetics.hu
Fizetés: készpénz, utánvétel, Szállítás:személyes átvétel, pick-pack-pont