BlueBerry

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Egyéb

A krémet és az összetevőket feltöltötte: anonymous, Módosítva: 2013. június 10.

Kategória:   Egyéb

Melaleuca alternifolia= Teafa

Szúrós, kámforos illatú olaj, mely jól keveredik a levendulával a fűszer-
és gyógynövényekkel. 70 kg növényből 1 kg olaj készül.

Hatásai:

• Gombaölő
  • Baktériumölő
  • Vírusölő
  • Hegesítő
  • Fertőzésgátló
  • Immunrendszert serkentő
  • Stimuláló

Erős antimikróbás tulajdonsága véd az összes fertőző organizmus, a baktériumok, vírusok és gombák ellen is. Párologtatása segít meggátolni a levegőben terjedő fertőzéseket. Immunrendszer serkentő így számos megbetegedés ellen nyújt védelmet. Helyi ecsetelőként gyógyítja a lábgombát, herpeszt, rovarcsípést, pattanásokat. Inhalálva véd a megfázás és nátha ellen. Lelki hatását tekintve erősítő és melengető. Élénkíti a testet, a lelket és a szellemet, magabiztosságot ad és elűzi a betegségeket.

Ne használjuk érzékeny bőrön!

Kiszerelés: 10 ml

szilva1987

2014. december 4.

Szeretem, mert vegyszermentes és nagyon jó minőségű, nem mellesleg egy magyar cég gyártja. Fehérnemű, ágynemű mosáshoz használom, úgy hogy 1dl ecethez keverek 3-4 csepp teafa és 3-4 csepp levendula illóolajat, ezáltal fertőtlenítem is a ruhákat. De fehérneműre csepegtetve rendkívül jól fertőzés-gyulladásgátló is egyben, jól kezeli a pattanásokat is, csak arra kell figyelni, hogy ne töményen, hanem hígítva használjuk, mert az arra érzékenyeknél bőrirritációt okozhat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. december 4.

FaerieQueene

2013. október 27.

Ugyanolyan jó, mint bármelyik más márkájú teafa. Nagyon jó gyulladáscsökkentő hatása van. ÉS olcsó!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 27.