Blumarine

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: ciccenet, Módosítva: 2013. augusztus 24.

Lelőhely:   parfümériák, online

Illatcsalád: virágos - fás-pézsma

Illatösszetevők: Narancs, Gyömbér, Vanília, Kasmírfa

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Feketebarbi

2019. november 29.

Erőszakos "ki, ha én nem?" illat.
Sajnos annak is el kell viselnie az illatát, aki nem kiváncsi rá (úgy mint az erőltetetten kipakolt mellek látványát...)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. november 29.

Erőszakos "ki, ha én nem?" illat.

Mirácska09

2016. június 2.

Először az Intense-ből rendeltem mintát, aztán megakadt a szemem a sima Bellissima-n, meg is vettem. Ez is finom, de az Intense egyedibb, finomabb. Majd talán sikerül beszereznem egy olyat is. :))

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. június 2.

klau810614

2016. április 29.

Tényleg nagyon fincsi és tartós illat.A nevét nagyon eltalálták szerintem mert tényleg "Belissima"-s .

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. április 29.

ciccenet

2013. augusztus 11.

Rajtam nagyon működik:) Imádom, kivánságlistás, a megszokott 2 téli parfümöm közé:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 11.