Blumarine

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml, 100 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: hagicica20, Módosítva: 2015. április 7.

Kiszerelés:   30 ml, 50 ml, 100 ml
Lelőhely:   parfümériák, online

Illatcsalád: orientális-virágos

Fejjegy: gyömbér, grapefruit, narancs,

Szívjegy: jázmin, bazsarózsa, golgota virág,

Alapjegy: heliotróp, orhidea, kasmírfa, pézsma, szantálfa.

TallodiZsofi

2020. június 8.

Rajtam ez egy friss bazsarózsás-jázminos illat, pézsmás, púderes leszaradással! YSL Baby Dolljára emlékeztet! Friss-könnyed-nőies!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 8.

Verona5

2020. február 14.

Már többször nézegettem a szépséges üvegét és egy nagyon nőies, libbenő illatot képzeltem bele.
Hát ő nem az. Inkább pasis illat szerintem, kissé fűszeres és szerintem totál olyan, mint az Angolmania V. Westwood-tól, pedig az összetevői nem ugyanazok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. február 14.

Yeticica

2019. március 21.

Huuuuu! De szepseges illat! Nekem a fejjegyek csillapodasa utan (ami nagyon gyorsan megtortenik) nagyon eros a hasonlosag YSL Manifesto Elixirjevel (sot picit a le parfumjevel is). Rafragiztam (ez de jo kis nyelvujitas!) es valoszinuleg a kasmirfa&heliotrop kombo nemi citrussal a hatterben adja ezt az erzetet. Noies, elegge eroteljes de talan nem orrbavago, viszont abszolute hideg idot kivan. Emiatt picit szomoru vagyok, el kell tennem telre.
Kicsit uncsi azert, hogy minden parfum hasonlit egy masikra. Vagy inkabb kihivas? Megtalalni a hozzank legjobban passzolo varianst? ...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 21.

Tamcsi

2018. április 17.

Számomra kicsit egysíkú, a heliotrop uralja végig az illatot, emiatt nekem kicsit sok(k)...😀
Nagyon nőies, kellemes illat, igazi pasimágnes!!!
Egyébként kiváló minőségű, rendkívül tartós parfüm. Ár-érték arányban tökéletes!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. április 17.

Nagyon nőies, kellemes illat, igazi pasimágnes!!!

Sundiboszi

2017. április 18.

Napsütés, erdei séta, tündérek... Édes szantálos, utóbbit nem szeretem, ezért különösen meglepő, hogy ebben a parfümben fantasztikus... :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. április 18.

Vaslady

2017. március 10.

Tavaly nyáron,kaptam egy Blumarine napszemüveget a férjemtől,aminek nagyon örültem,egyrészt mert tökéletesen passzol,másrészt eléggé drága volt,és már egy ideje vágytam rá.
Aztán,amikor észrevettem,hogy vannak Blumarine parfümök,szerettem volna kipróbálni őket.
Egyenlőre,ezt a mintát sikerült becserkésznem,és reggel a kézfejemre is kentem.
Tegyem hozzá,hogy most lassan este 7 óra,de még mindig érezhető,igy megállapitom,hogy egy jó tartósságú illatról van szó.
Pedig,azóta már fürödtem,hajat is mostam,ebédeltem a fiammal és a menyecskémnek valóval :-D,kezet is mostam megint...
Tehát jól birta a gyűrődést.
Ez egy mély illat számomra,édesen-fűszeresen indit,gyömbér-heliotrop jól kivehető.
Pár óra mulva,a heliotrop átveszi a hatalmat,majd egy szép krémes illattá szelidül.
Napsütéses-meleg ősszel használnám,nekem Ő egy meleg illat.
Nem zárom ki,hogy csak elegáns illatnak tartanám,mert farmer összeállitással is elmegy,de követeli a sminket,nőiességet.
Rám,mindenképpen jó benyomást tett,netes áruházban 100ml 28 euro,gazdaságos,és igazi olasz illat.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. március 10.

Egyenlőre,ezt a mintát sikerült becserkésznem,és reggel a kézfejemre is kentem.
Tehát jól birta a gyűrődést.
Napsütéses-meleg ősszel használnám,nekem Ő egy meleg illat.

angelina69

2017. január 5.

Aki szereti a kicsit fűszeres, édeskés, kicsit fás, kicsit krémes illatokat, annak ez a parfüm nagyon bejövős. Én már az elején megjegyeztem, hogy nem vagyok egy orr, ezért tőlem, különleges, összetevőnkénti felsorolást senki se várjon. Szóval, nálam a az az illat a kellemes kategória, amit szívesen viselnék, hosszabb távon is. Napközben, munkahelyen simán elfér. Nincs kondenzcsík, csak lágy illatfelhő. Senki fejét nem fogja megfájdítani. Ha valaki, csábításra szeretné használni, hát tegyen egy próbát... A férfiak többsége szerintem úgysem vevő a túl édes illatokra. Tartóssága kb. 4-5 óra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. január 5.

rdm

2016. június 27.

2015. 08.31.
9:00-12:00 Ó, de kis kellemes illat. Mintát rendeltem belőle. Igaz, csak akkor rendelek mintát is valamelyik illatból, ha olvastam véleményt róla. Hát ez esetben vakon rendeltem, de nem csalódás. Kellemes, finom gyömbéres, narancsos az elején, aztán picit virágos, jázminos. Tartósságát még nem tudom, később írok.

Eljött a nyári meleg, gondoltam újra próbálom. Az elején friss, de így 4 óra után az igazi! Krémes, érződik a heliotrop. Ettől olyan finom, vaníliás, édeskés.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. június 27.

2015. 08.31.