Blumarine

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Yolanda, Módosítva: 2014. április 18.

Lelőhely:   parfümériák, online

Fej: bergamot, mandarin, golgotavirág

Szív: grapefruit, ylang-ylang, frangipani virág, magnólia

Alap: benzoé, pézsma, kasmír

Feketebarbi

2020. július 17.

Már második este kelek fel arra, hogy meg kell keresnem ezt a mintát. Éreztem, hogy nem az illattal volt gond, az intimitást hiányoltam a tesztelése alatt.
Rám nyitottak, mint titkon felnőtt lapokat bújó tinire és elszállt a varázs....
Ó a benzoin újra elcsábít! Tette ezt első körben a piros masnis Moschino Couture képében (Isten nyugosztalja, már nem gyártják) és most!
Azonban ez egy olyannyira titkos viszony, hogy csak rezgésekkel kommunikálunk. Egy reflektáló halmazzá olvadunk össze és senki sem érez ebből semmit.
Ígérem felkutatom az utolsó üveget is ami fellelhető ebből a gyönyörűségből (sajnos sehol nem lelem).
Ha egyszer az enyém lesz, az összes inszomniával átitatott éjszakámat vele töltöm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. július 17.

Rám nyitottak, mint titkon felnőtt lapokat bújó tinire és elszállt a varázs....

angelina69

2019. szeptember 14.

Amikor magamra fújtam, és megéreztem az illatát, becsuktam a szemem. Napfény, kellemes meleg, enyhe hűs szellő, gurulok a biciklivel, nevetés. Citrusok illata, könnyedén édeskésen. Krémes illatú fehér virágok. Erdő mellett tekerek, megcsap a fák enyhén kesernyés illata. Harmónia, felszabadultság. Gyógyír a léleknek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. szeptember 14.

Tamcsi

2018. április 17.

Blamarine az egyik kedvenc márkám, nagyon szeretem a parfümjeit.
Az Innamorata az egyik favoritom közülük.
A márkára jellemző minőség már a csomágoláson meglátszik: már a doboz is gyönyörű, az üvegről nem is beszélve!😀 Egyszerű, elegáns vonalvezetésű arannyal megspékelve.
Az illat kifújáskor erősen citrusos, de aztán lecsendesedik a kezdeti lendület, és egy kellemes, krémes, lágy illatá szelídült amiben én a maracuja-t érzem a leginkább.
Őszintén szólva én azért szeretem annyira ezt a parfümöt, mert citrusossága ellenére nincs benne semmi "arcbacsapó" élesség, rendkívül elegáns tud maradni a könnyedség ellenére vagy inkább mellett.
Ja és a legfontosabb, hogy tartós!!! Nagyon tartós. De ez mindegyik Blumarine-ra igaz.😀
Egyszó mint száz nem értem, hogy miért nem sorakoznak itt a jobbnál jobb vélemények róla....

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. április 17.

Blamarine az egyik kedvenc márkám, nagyon szeretem a parfümjeit.
Az Innamorata az egyik favoritom közülük.