Blumarine

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   30 ml és 50 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Vaslady, Módosítva: 2017. március 20.

Kiszerelés:   30 ml és 50 ml

Sziv:rózsaszirom,fehér liliom,tubarózsa

Alap:pacsuli,vanilia,pézsma

Erika80

2019. október 2.

Ez egy szép rózsás-liliomos-bergamotos illat. Számomra picit "zöldes", ugyanakkor leheletnyit fűszeres aroma. Olyan, mint amikor beleszippant az ember egy csokor liliomba és a különleges édessége mellett érzi a zöldjének frissen vágott illatát is. Halványan, de ott van. Persze sok egyéb összetevővel rendelkezik és fel is lelhető benne, de számomra ezek a leginkább kiérezhető illatjegyek. Édessége valóban nem túlzott. Ahogy előttem fogalmaztak, puha, krémes. Egyetértek! Vaníliás, fűszeres, krémes rózsa illat. Kiegyensúlyozott, megnyugtató, szofisztikált, elegáns illat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. október 2.

Milva07

2019. június 18.

Egy üveggel már elhasználtam, nekem SEMMI hasonlóság nincs a Kisasszonnyal. Tudom orr- és bőrfüggő, de nekem eszembe sem jutott a Coco M. Rajtam/nekem lágy tubarózsás rózsaillat, mindkét komponens a gyengém, nem tagadom. A rózsa dominánsabb, de nem úgy mint pld. Elie Saab rose Couture-jében, hanem lágyan, rózsaszinű-lebbenően jelzi a tubarózsa mellett: azért a királynő én vagyok....
Édes, igen, de az édessége nekem nem töményen gejl, hanem krémesen puha és simogató. Vidám komfortillat egy nyaraláson, esti programokon, mert a meleg jól áll neki. A csipetnyi mézes vaníliás illatfoszlány nekem külön tetszik. Rendkívül tartós, nagy szilázzsal. Szeretem, egyszerűen...:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. június 18.

Vaslady

2017. november 27.

2017.11.18
Mostanában ismerkedem eme márkával,mármint a parfümök terén.
Napszemüvegem van már Blumarine,és nagyon meg vagyok vele elégedve.
A Dange Rose illatot teszteltem pár hete,és ő már biztos befutó,a 20% kuponom rá fogom forditani.
Viszont! a héten eme társai,a Rosa és a Nimfea voltak 50%.
Igy hát ki is talpaltam a helyi parfümériába nézelődni.:-D
Tesztelés után,jött is velem haza,sőt nem a 30ml-s változatot hanem az 50ml-set választottam.
Megérte,ezen az áron meg mindenképp.
Délutánt anyukánál töltöttem kávézással,és egyre csak azt vettem észre,hogy a csuklóm szagolgatom,ahova fújtam :).
Kellemes,és bizony tartós illat lengett körbe.
Nos,az üvege,tényleg olyan mint a képen,benne a sötétebb rózsaszinű illat,mig a tetejen picit világosabb rózsaszin szinű,és rózsát formázó kupak,a közepén ezüst szinű gömbbel.
A csomagolás pedig,egy pasztell fáradt rózsaszin szin,amiben fehér dombormintás rózsák vannak.
Nekem nem giccses,inkább luxus érzést sugall.
Nem épp táskabarát kiszerelés,mert nehéz az üveg és a kupak is.Viszont minőségileg szépen kidolgozott.
A leszáradási fázis után,rajtam nagyon szép illat alakul ki,és külön boldogság,hogy harmonizál a bőrömmel.
Vaniliás alapon nyugvó rózsaszirmok,adják az édes irányt,de a pézsma a frézia,valamint a liliom és tubarózsa is szépen kiérezhető.
Bergamott pacsuli rajtam nem dominál.
Olyan kis megnyugtató illat,szerintem nem zavarja a környezetet sem.
Vigyázat,mivel erős,1-2 fújás már bőven elég.
Tavaszi esküvő,pasztell szinű ruhák,és nagy adag vidámság jut róla az eszembe.
Jó beruházás volt,ugy érzem,bizony újra vevős lesz :).
2017.11.27
Az utobbi napokat vele töltöttem,de rájöttem,kivánom már az erősebb téli illatokat,igy elteszem tavaszra.
Az lesz az ő évszaka,akkor lesz a legszebb,egy KINCS :).

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. november 27.

2017.11.18
Mostanában ismerkedem eme márkával,mármint a parfümök terén.
Napszemüvegem van már Blumarine,és nagyon meg vagyok vele elégedve.
Viszont! a héten eme társai,a Rosa és a Nimfea voltak 50%.
Igy hát ki is talpaltam a helyi parfümériába nézelődni.:-D
Megérte,ezen az áron meg mindenképp.
Kellemes,és bizony tartós illat lengett körbe.
Nekem nem giccses,inkább luxus érzést sugall.
Bergamott pacsuli rajtam nem dominál.
Olyan kis megnyugtató illat,szerintem nem zavarja a környezetet sem.
Vigyázat,mivel erős,1-2 fújás már bőven elég.
Tavaszi esküvő,pasztell szinű ruhák,és nagy adag vidámság jut róla az eszembe.
Jó beruházás volt,ugy érzem,bizony újra vevős lesz :).
2017.11.27
Az lesz az ő évszaka,akkor lesz a legszebb,egy KINCS :).