Boadicea The Victorious

Ár:   69 000 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Neroli parfüméria   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Norella, Módosítva: 2020. november 5.

Ár:   69 000 Ft
Lelőhely:   Neroli parfüméria

Illatjegyek: bergamott, citrom, piros gyümölcsök, kardamom, neroli, rózsa, cédrusfa, harangvirág, mósusz, oud, pacsuli, szantálfa

Fújós! Boadicea The Victorious Chariot
Ár: 4000/7500 Ft , Eladó: Jade62
Állapot: 5/10 ml fújós, Helyszín: Budapest, IV., fizetés: Előre utalás után postán maradó ajánlott küldeményként, MPL, vagy Foxpostal tudom küldeni. Személyes átvétel kizárólag Budapest, 4. kerület, Károlyi kórház előtt.

Jade62

Korcsoport: >54
2021. május 1.

Kis mintát kaptam belőle, ő lett az én megrontóm. Fantasztikus, bőrös, rózsás, virágos, picit füstös illat. A rózsa alatt nem a bolgár rózsaolajat értem, hanem a bőrtáskából előtörő rózsacsokor illatát, amit megédesít, finomít a pacsuli, a szantál és a gyümölcsök.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2021. május 1.