Boadicea The Victorious

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Neroli parfüméria   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Maksi, Módosítva: 2016. május 4.

Lelőhely:   Neroli parfüméria

A Divine gazdag és meghitt, tele virágokkal, pézsmával és szantálfával.

Nyitás gyöngyöző bor illúziót ad, de ennek az unisex illatnak a lényegét finom virágos jegyek, jázmin és viola adja.  Az alapját pedig styrax és édes gyanta adja, ami szantálfával keveredik. Gazdag, fás és tartós.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

pagangoddess

2018. július 19.

Egy kedves barátnőmtől kaptam egy mintát ebből a csodaszerből. Luxusparfümökkel foglalkozik, így hát meglepett vele. Párommal együtt próbáltuk ki, ő az Explorer-t fújta magára, én a Divine-t. S azonnal mind a ketten szinte megrészegülve pislogtunk hosszú perceken át, eltelve a mennyei illattal. Meg sem tudtunk szólalni, mintha valami mennyei luxusdroggal repkedtünk volna odafenn. A nap hátralévő részében felváltva szaglásztuk egymást, párom még egy órán át ázott is a fürdőkádban, s a parfüm még ezt követően is jelen volt. Tartósságra biztosan nem lehet panasz! Ha nem lenne ennyire méregdrága, már biztosan vettem volna egy üveggel mind a két illatból. A Divine egy nagyon kellemes luxusszappanra emlékeztet, amelyet leginkább egy elegáns arab luxushotelben tudnék elképzelni. Valóban isteni!

Update: állítólag a Divine egyike azon 3 Boadicea The Victorious parfümnek, melyeket Michelle Obama vásárolt magának a Harrods-ban annak idején, londoni látogatásakor^^

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. július 19.