BoarLine Professional

Ár:   450   Kategória:   Ecsetek

A krémet feltöltötte: lujzi, Módosítva: 2015. április 1.

Ár:   450
Kategória:   Ecsetek

Mérete:
szárhossz: 17,5 cm
sörte: 1 x 0,8 cm

danyadi77

2016. május 15.

Vadászok a kis fejű természetes szálú ecsetekre. Ez is olyan, teszi a dolgát, és még olcsó is. Van másik Boarline ecsetem is, szerintem jók, és tetszik, hogy sokféle szemrevaló ecsetük van.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. május 15.

lujzi

2015. március 16.

450 forintért szerintem szuper! a satírecseten szeintem nem érdemes spórolni, de a színfelpakolós ecsetek közül egyik ugyanazt tudja, mint a másik: felpakolni a színeket :-) ráadásul ebből több is kell, ha az ember nem akarja összegányolni a színeit, jó, ha van olcsó alternatíva is. nekem tetszik, fogok még rendelni a márkától. az egyetlen hibája a túl hosszú nyél, de elnézem neki.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. március 16.