BoarLine Professional

Ár:   1500 Ft   Kategória:   Ecsetek

A krémet feltöltötte: Bajbus, Módosítva: 2014. november 7.

Kategória:   Ecsetek

Természetes szálú szemfesték ecset. Nagyon tartós, puha, precíz szálvágású, jó formamegtartó. Felhordásra, festék-terítéshez, vagy felületes satírozásokhoz javasolt.

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia
Borostyan

manitia

2014. december 1.

Hát én ajándékba vettem, de kénytelen leszek másikat venni. Baromi nagy a feje...Ezzel nem lehet kényelmesen sminkelni. Nekem fele ekkora van, és néha az is túl nagy....

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. december 1.

Bajbus

2014. november 7.

Ez az ecset nagyon pozitív csalódás a számomra! :) Ahhoz képest hogy olcsó nagyon jó! A festéket nagyon könnyen felveszi és szépen le is adja, teszi a dolgát! Satírozni is lehet vele bár abban nem tökéletes, de ezt nem is vártam tőle. A tömöttsége remek, a száltartása szintén, szúrni egyáltalán nem szúr, a formája, mérete tökéletes. Többször kimostam már, meg se látszik rajta, nem hullik, egy szála sem lett sprőd! Összességében ez egy minőségi ecset nevetséges áron! A következő MUP rendeléskor landol még egy a kosaramban az biztos! ;)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. november 7.