Bobbi Brown

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   Bobbi Brown márkabolt, Douglas   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: andrea.horvath79, Módosítva: 2014. április 9.

Lelőhely:   Bobbi Brown márkabolt, Douglas

andrea.horvath79

2014. április 9.

Ezt a palettát egy 26 eurós rendelésemhez kaptam ajándékba, ezúton is köszönöm Bobbi!
Előtte a szintén Bobbis Twilight palettát használtam, de két hete Bellini kiütötte őt a nyeregből.
Végre egy paletta, aminek az összes színét hsználni tudom. Gyönyörű natúr smink készíthető vele, a színek nem erősek, de kellően pigmentáltak. Én alap nélkül használom, és kibírnak majdnem egy teljes napot.
Hozzá négy csodás szájfény.
Személy szerint nekem jobban bejönnek Bobbi palettái, mint Urban Decay.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. április 9.

Hozzá négy csodás szájfény.
Személy szerint nekem jobban bejönnek Bobbi palettái, mint Urban Decay.