Bobbi Brown

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Ecsetek
Lelőhely:   Bobbi Brown márkabolt, Douglas   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: dor1, Módosítva: 2014. január 29.

Lelőhely:   Bobbi Brown márkabolt, Douglas
Kategória:   Ecsetek

Geva74

2020. július 11.

Ezidàig a legjobb pirositò ecsetem. Pont annyi terméket vesz fel amennyi kell . Puha, minőségi ecset.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. július 11.

laregina

2020. március 26.

Nagyon jo pirosito ecset, kicsit hosszu, de jo fogasa van es szepen lehet vele dolgozni

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 26.

highnessofcreams

2016. április 30.

Ha úgy nézzük mennyi rossz ecsetet vennénk életünk során, amíg kísérletezünk a tökéleteset kutatva, akkor úgy gondolom, hogy annak az árából jobban megéri egy igazán jó ecsetet vásárolni és ez egy igazán professzionális minőség, ami sokáig bírni fogja. Általában ha sminktermékről van szó nálam csakis Mac jöhet szóba, de ha ecset akkor csakis Bobbi Brown. Ezen felül a szemhéjárnyaló és az alapozó ecsetük is kifogástalan.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 30.

fruzsi94

2014. május 30.

Nagyon jó puha, pont jó a mérete, a fogantyúja fogása nagyon jó. Könnyen tisztítható...
És csak sorolni tudnám..
Ajánlom mindenkinek sima púderhez, pirosítóhoz vagy bronzosításhoz!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. május 30.

És csak sorolni tudnám..
Ajánlom mindenkinek sima púderhez, pirosítóhoz vagy bronzosításhoz!

dor1

2014. február 12.

Nagyon finom puha, szépen el lehet vele dolgozni a pirosítót. Csak ajánlani tudom! :-)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. február 12.