Bobbi Brown

Ár:   6800 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   1,15 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Bobbi Brown márkabolt, Douglas   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: kremmina, Módosítva: 2016. május 5.

Kiszerelés:   1,15 g
Lelőhely:   Bobbi Brown márkabolt, Douglas

Azonnal határozott formába hozhatod vele a szemöldöködet. Krémes állagú ceruza, mely a szemöldökpúder természetes hatását és a ceruza precizitását ötvözi. A ceruzához tartozik hegyező is.

kneva

2016. augusztus 18.

Megvettem és szeretem. Az eladó hölgy a másikat ajánlotta, de sajnáltam 11ezer-valamennyit kifizetni, így erre esett a választásom (a zselétől pedig idegenkedtem valamiért). Könnyű vele rajzolni, egyáltalán nem kemény a hegye, és szépen színez. én nem mondanám krémesnek, inkább száraz mint a szemöldökpor, de ceruzába csomagolva, így könnyen és ecset nélkül lehet vele szemöldököt színezni és a réseket kitölteni a sietős reggeleken. A sminkes lány ecsettel vitte fel nekem, úgy, hogy az ecsetet végighúzgálta a ceruza hegyén és úgy tette fel a szemöldökömre. Nagyon természetes a hatása. Azt fontosnak tartom megjegyezni, hogy precíz,vékony vonalakat nem lehet vele rajzolni, inkább kitölteni a hézagokat és megerősíteni a színt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. augusztus 18.