Bobbi Brown

Ár:   6500 Ft   Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Lelőhely:   Bobbi Brown márkabolt, Douglas   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: BubuMaczko, Módosítva: 2013. december 27.

Lelőhely:   Bobbi Brown márkabolt, Douglas
Kategória:   Egyéb kozmetikumok

Ecsettisztító spray

szappanka

2016. augusztus 18.

Miután beruháztam egy bobbis tusecsetre, gondoltam, hogy valamilyen hozzá méltó módon kellene tisztítanom, és az üzletekben is ezt használják a sminkesek, úgyhogy szereztem egy ilyet. Az ecsetet szinte minden nap használom, úgyhogy igénybe van véve a spray is, minden ecsethasználat után fújok kettőt-hármat egy félbehajtott zsepire, és arra rajzolgatok az ecsettel mindenfélét, amíg meg nem tisztul. A szintén bobbis fekete tusfestéket simán lehozza, és a pirosítót is. Nagyon finom, levendulás illata van, a spray is megfelelően oszlatja el a lötyit, és nagyon lassan fogy. Klassz!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 18.

BubuMaczko

2013. december 19.

Két sminkelés közt érdemes használni, illetve két alaposabb tisztítás közt. Eltávolítja a festéket, és gyorsan szárad. Szép összetevők, kicsit gyógyszertári illat. Praktikus, hogy spray kiszerelésben dobták piacra, közvetlenül az ecsetre tudom fújni, majd áttörölni vattakoronggal. Célját tökéletesen teljesíti.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. december 19.

Emolliensek: Isododecane