Bobbi Brown

Ár:   24 300 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   Bobbi Brown márkabolt, Douglas   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: balogh.andrea, Módosítva: 2018. szeptember 21.

Ár:   24 300 Ft
Lelőhely:   Bobbi Brown márkabolt, Douglas

2017-es ünnepi limitált kiadás

9 semleges, drágakő tónusú és "aranyozott" szemhéjpúder matt, fémes és csillogó finish-sel.

Ár: 7000 , Eladó: nora.hajdu91
Állapot: Keveset használt, Helyszín: Ócsa, fizetés: Utalás után postázom
bobekecske

2018. október 27.

Sok variációban, könnyen használható paletta. Eleinte főleg nappali viseletként a világosabb árnyalatokat használtam, a sötéteket csak tusként, mert swatcholva a sötét színek nagyon sötétnek és picit nehezen kezelhetőnek tűntek.
Hiba volt ennyi ideig halogatni a füstösebb szemsminket: egy lapos ecsettel picit megdörzsölve a bordót tökéletes mennyiséget lehet felapplikálni, nem is kell többször “újra mártani” az ecsetet, mégis szép egyenletesen fel lehet vinni. Egyáltalán nem porzik és nem pereg, a nap folyamán sem, ami ilyen sötét, matt színnél egészen elképesztő.
A trükk, hogy apró paskolgató mozdulatokkal kell felvinni a festéket a szemhéjra. Swatcholva nagyon hasonlónak tűntek a sötét színek, de egész szemhéjra felvíve már pont elegendő mélységük van, ugyanakkor nem túl sötétek.
A középső csillámos színt pedig második rétegként használva nagyon ünnepivé és eltérővé lehet varázsolni a sötét színeket pillanatok alatt.
A Bobbi palettákkal sokadjára is az a tapasztalatom, hogy bátran kell velük kísérletezni, és szép lassan egyre jobban meg lehet szeretni és ki lehet tapasztalni őket.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 27.

tnori

2018. január 8.

Nekem nagyon be jött ez a paletta, eszméletlen jól pigmentaltak, a világos színek is, a sötét színekkel óvatosan kell bánni, egy leheletnyi is elég az ecsetre ha arnyekolsz vele, én kiprobaltam 'szemceruza' és tus helyett is és nagyon szépen a helyén maradt a nap folyamán, csak tényleg kicsit tegyetek az ecsetre mert különben lehullik, és mivel meglehetősen pigmentalt, ezért nem szép látvány és lehet korrigálni. Vagy egy picit nedves ecsettel vigyétek fel. Van amelyik szín a szemöldökre is elmegy, a világosak meg egyszerűen tökéletesek, legalábbis nekem. Szóval megszerettem, mert most ha elutazok csak ezt az egy palettát viszem és mindent ki tudok belőle hozni. Köszi Bobbi!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. január 8.