Bobbi Brown

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Ecsetek
Lelőhely:   Bobbi Brown márkabolt, Douglas   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: dor1, Módosítva: 2014. január 29.

Lelőhely:   Bobbi Brown márkabolt, Douglas
Kategória:   Ecsetek

dor1

2014. május 20.

UD Végre megszereztem! Nagyon megszerettem, féltem tőle, mivel nagy, de ez nem probléma. Nagyon puha, jó vele dolgozni. Szemhéjpúdert szépen felviszi. Jól lehet vele fixáló púdert szem alá és highlightert szemöldök alá felvinni.
Könnyen lehet dolgozni vele. Az alap szemfesték felvitelére szogál.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. május 20.

Könnyen lehet dolgozni vele. Az alap szemfesték felvitelére szogál.