Bobbi Brown

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Ecsetek
Lelőhely:   Bobbi Brown márkabolt, Douglas   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: dor1, Módosítva: 2014. január 16.

Lelőhely:   Bobbi Brown márkabolt, Douglas
Kategória:   Ecsetek

Bobbi Brown Face Blender Ecset - új
Ár: 6500 Ft + posta , Eladó: Timmon
Állapot: új, bontatlan, fóliás, Helyszín: Gyöngyös, fizetés: személyes átvétel, ajánlott posta (+600 Ft)
scorpionqueen

2016. január 16.

Megvettem úgy két hónapja, de egy kezemen meg tudnám számolni, hogy hányszor nyúltam érte. Rengeteg szálat tartalmaz, jó a formája, ideális a puhasága. De nekem pirosításhoz túl nagy, púderezéshez túl laza, a nyele pedig nagyon rövid. Ezenkívül úgy vettem észre, hogy nagyon sok terméket tart magában, nem adja vissza teljesen a bőrre a mennyiséget, amit felveszek vele. A többi ecsetemben alig marad por, ez három használat után úgy nézett ki, mintha egy évig használtam volna naponta. Formáját sem tartja igazán, agyon használt ecsetnek néz ki, pedig tényleg néhány alkalommal használtam csak. Az oldalán szanaszét állnak a szőrök, ami előtt teljesen értetlenül állok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. január 16.

Midnight Fairy

2016. január 14.

Én a pirosítóm, bronzerem felvitelére használom. Nagyon könnyű vele dolgozni, az eredmény pedig tökéletes lesz. Azt viszont nem értem, hogy egy ilyen árkategóriájú ecset miért hullatja el a szálait...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 14.