Bobbi Brown

Ár:   8100 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Lelőhely:   Bobbi Brown márkabolt, Douglas   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Aimet, az összetevőket feltöltötte: SzZs1981, Módosítva: 2016. március 18.

Lelőhely:   Bobbi Brown márkabolt, Douglas
Kategória:   Lemosók, Tonikok

Ez a könnyű permet, nemcsak hidratálja és nyugtatja a bőrt a nyári melegben, hanem még a sminkedet is fixálja.

Mesi

2017. október 12.

Kedvenc arcpermetem. Reggel hidratálás előtt spriccelek, tök szépen nyugtatja a bőröm. A többi arcpermetnél csak a frissítő hatást érzem, ennél a terméknél az ápolást is. Nekem ez a termék már luxus kategória, nagyon vacilláltam, hogy megvegyem-e, kell-e ez nekem egyáltalán. Nos, kiderült, kell.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 12.

carmenjade

2017. február 15.

Ajánékba kaptam, magamtól nem biztos, hogy megvettem volna, de nagyon szereti a bőröm. Hidratálásra és sminkeléshez is használom, nyáron a hűtőben tartottam és csak bedobtam a táskámba, ha mentem valahova.
Másnapos arcbőrre behűtve egyenesen megváltás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 15.

Másnapos arcbőrre behűtve egyenesen megváltás.

agen

2016. február 15.

Isteni..imádom az illatát, kb. fél napig "tart", utána enged a zsíros bőrömnek, nagyon kiadós, nyár közepe óta használom és még mindig több mint a fele megvan. Újra fogom venni :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. február 15.

Antioxidánsok: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Gyulladáscsökkentők: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Chamomilla Recutita (Matricaria) Extract
Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract

További info az összetevőről a KM-blogon >>